Nahoru



  Jsem specialista, který vám pomůže s prodejem nemovitosti.
  -PREZENTACE NEMOVITOSTI
  -ODHADY
  -PROHLÍDKY
  -ENERGETICKÁ NÁROČNOST BUDOV
  -SPRÁVA NEMOVITOSTÍ
  -VYKLÍZENÍ BUDOV
  Nabízím  propojení prodedeje vaší nemovitosti s nabídkou finančních služeb všech finančních institucí v ČR pro kupujícího

  • Financování (hypotéky, spotřebitelské úvěry)
  • Financování průmyslových a obecně všech podnikatelských objektů
  • Konzultace, odhad a návrh řešení 
   




  KOMPLEXNÍ SERVIS

  PÉČE

  PREZENTACE, VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY

   

  KOMERČNÍ NEMOVITOSTI, DOMY, BYTY, POZEMKY

  KUPUJÍCÍM VYŘÍDÍME VŠE OD FINANCOVÁNÍ AŽ K REALIZACI SMLOUVY

  VÝRAZNĚ TAK ZRYCHLÍM PROCES PRODEJE NEMOVITOSTI

   

  Zajišťujeme financování na míru každého. 
  Zajistíme výběr nejvhodnějších možností napříč trhem

   Hypotéky
  Spotřebitelské úvěry
  Stavební spoření, úvěr stavební spořitelny

  Firemním klientům nabízíme tyto služby

  Úvěr firemní (investiční-provozní)

   
  ..Samozřejmostí je bezplatná konzultace..

   REALIZOVANÉ PROJEKTY

    


   Prodej vaší nemovitosti


   Chcete prodat nemovitost ?
    Chcete koupit nebo pronajmout nemovitost ?
   Nevíte si rady v měnící se době ?
   Zavolejte mi a pomůžu vám vybrat nejlepší řešení


   REALITY - KOMERČNÍ NEMOVITOSTI

   Komerční realitní makléř - víte jak vám mohou pomoci investovat nebo prodat?



   Co je obchodní realitní makléřství?
   Realitní makléř  je osoba spojená s elegantně oblečeným člověkem, který si „povídá"  prezentuje nabídku domu nebo bytu. Prodej nemovitostí však nekončí rozhovorem či konzultaci. Koneckonců, někdo také prodává komerční prostory a budovy, které mají sloužit k výdělku a službám. Developer? Pravděpodobně na to nemá čas. Veškeré záležitosti týkající se prodeje nebo pronájmu komerčních prostor nebo maloobchodních parků řeší komerční realitní makléř.


   Co to jsou komerční nemovitosti? Komerční nemovitosti generují zisky z jejich užívání nebo vlastnictví. Retailové parky se v poslední době staly populární mezi investory po celém světě.


   Komerční realitní makléřství je tedy  specializace na prodej pronajatých nebo určených k pronájmu, což umožňuje vytvářet zisky pro investora.


   Komerční realitní makléř a zprostředkovatel bydlení
   Na velikosti záleží. A zejména v případě investic. Prodej a nákup komerčních nemovitostí vyžaduje odpovídající znalosti v mnoha oblastech, zkušenosti a mezilidské dovednosti a také síť kontaktů.


   Zatímco makléř rezidenčních nemovitosti si může dovolit vytvářet homestaging a vize, které naplňují očekávání potenciálních kupců a představuji jejich sny, komerční realitní makléř musí být schopen předložit podrobné informace podložené dokumenty, statistikami a analýzou ziskovosti nemovitosti.


   Jak může komerční realitní makléř pomoci?
   Je potřeba komerční realitní makléř? Pokud se v této profesi zaměřuje na potřeby svých klientů, určitě se může stát spojencem v investování. Lidé  stále  pohlížejí  na zprostředkovatele nedůvěřivě a domnívají se, že se zaměřují pouze na „tlačení" a rychlý zisk.
   Mezitím odborníci v této profesi pomáhají mimo jiné při:


   ověření očekávání investorů - realitní makléř se na investici dívá „chladně", zná realitu  trhu. Ato je hodně. Proč? Protože je schopen uvést skutečné ceny v závislosti na lokalitě, typu nemovitosti a vlastním vkladu;
   odhad hodnoty nemovitosti, který může být založen na metodě oceňování podle výnosu nebo dle certifikovaného odhadce nemovitosti. Makléř vysvětli celý proces prodeje komerční nemovitosti, který se liší od  běžné transakce.
   Mnoho údajů vyžaduje vyjasnění podrobností, které zase musí vycházet ze správné dokumentace;

   profesionální a efektivní prodej - dobrý komerční realitní makléř má širokou základnu kontaktů na různé skupiny investorů a ví, jak přiřadit nemovitost k profilu. Expert v této oblasti má znalosti v mnoha oblastech. Je důležité vědět, že trh komerčních nemovitostí  je jedním z nejatraktivnějších pro investory, což oceňuje zahraniční kapitál. Zajímavé nabídky na nákup pronajatých nemovitostí často v online reklamach nenajdete. Najdete je u dobrého makléře, se kterým se vyplatí dlouhodobě spolupracovat, protože nás bude informovat o atraktivních nabídkách a příležitostech, které se objeví.
   Efektivní vyjednávání o ceně, které vyžaduje znalosti, zkušenosti a dovednosti. Ne každý je má. Proto stojí za to svěřit tento proces profesionálům, makléř zná transakční ceny,  je schopen odhadnout možnou prahovou hodnotu pro vyjednávání cen.
   Kontrola právního stavu nemovitosti, zejména těch, které se dědí a mohou vzbudit pochybnosti. Tímto způsobem lze zabránit nástrahám a nežádoucím důsledkům.
   Komerční realitní makléř může určit, zda je vyžadováno „právní vyčištění";
   zajisti přípravu dokumentů, kterých je opravdu hodně a jsou potřeba k uzavření transakce. Jedná se mimo jiné o: nabývací titul, potvrzení od družstva / společenství,  výpis a výpis z katastru nemovitostí, výpis ze spisu, stavební povolení, doklady potvrzující náklady vlastníka - správa, břemeno užívání, věcná břemena, a další.
   Proč se vyplatí využívat zprostředkování při investování do pronajatých prostor a maloobchodních parků?

   Majitel nebo kupující. Prodej nebo pronájem. Investice do komerčních nemovitostí vzbuzuje velký zájem, v , takže je těžké najít atraktivní nabídky sam.


   Komerční realitní makléř je na stráži a když se objeví „něco zajímavého", informuje o tom své nejlepší klienty. 

     

    

     

    

     

    

   JSEM TU PRO VÁS

   Ing. Jaroslav Bojda
   +420 608 813 319
   jaroslav.bojda@post.cz